Muki-túra biciklivel

A polgári egyházközség május 21-én, szombaton, a filiákkal együtt kerékpár túrát szervezett gyerekeknek és az érdeklodoknek Tiszagyulaházára. Délelott 10 órakor az 50 fos vidám kis csapat a polgárorök szakszeru segítségével és Isten áldásával elindultak a plébánia elol. Kis pihenokkel a gáton megérkeztünk a gátor házához, ahol a tiszagyulaházi bizottság – hittanos gyerekek, felnottek- frissítovel várta a lelkes csapatot. A csapat megérkezve megtapasztalhatta a tiszagyulaháziak vendégszeretetét, finom ebéddel, süteményekkel, üdítokkel vendégelték meg a megéhezett csapatot. Ebéd után csoportos vetélkedok voltak, amely levezetésében a helyi fiatalok segédkeztek. A csapatjátékban a gyerekek nagy lelkesedéssel vettek részt, kicsik és nagyok egyaránt. A játék után egy kicsit megpihenve és felfrissülve, hálát adva Istennek indult a csapat hazafelé. Köszönet a szervezoknek!