Muki kerékpártúra

2008. szeptember 27-én, délelőtt 10:00-kor indultunk Polgárról 10-en, hogy találkozzunk Tiszagyuláházán a helybeli és az újtikosi gyerekekkel. Ők 12-en voltak jelen, de ennek ellenére nagyon hasznosan töltöttük a napot. Miután megérkezett a polgári csapat, ügyességi játékokat játszottunk, valamint egy tanulságos verset is meghallgattunk, míg Tiszadob környékéről megérkeztek az újtikosi és tiszagyulaházi gyerekek. Miután mindenki megérkezett a plébániára, ebédeltünk, majd rövid játék után Szentmisén vettünk részt.

Ezt követően elindultunk egy közeli erdőben, ahol számháborút játszottunk, ahol mindenki megmutathatta harcászati ügyességét, bátorságát, taktikai készségét. Az izgalmakkal és kalandokkal teli játék után, délután 4 óra körül hazaindultunk, hogy mindenki kipihenhesse a nap fáradalmait.

Reméljük, hogy még sok ilyen közös együttlétünk lesz. Ezúton is hálásan megköszönjük a hitoktatóknak, a szervezőknek és a segítőknek, hogy áldozatot hoztak a résztvevő gyermekekért.