Bibliai esték – Linzenbold József atya

beÁprilis elsején, a soron következo bibliai estét Linzenbold József atya, kisvárdai plébános tartotta Család a közösségben címmel.

József atya a modern kor vívmányát felhasználva, projektorral vetített képek és idézetek segítségével tette az eloadást színesebbé. beAz Atya többek közt hangsúlyozta az ima összeköto erejét a családon belül, és mindezt lelkipásztori tapasztalataival támasztotta alá. Már az elsoáldozási felkészíton felhívja a gyerekek figyelmét, hogy imádkozzanak jövendo párjukért, és felnottként boldogan elmondhatják, hogy "már 10 évesen imádkoztam érted!" Eloadásában beszélt még a családtervezésrol és hangsúlyozta, hogy a gyermekáldást, mint ajándékot Istentol el kell fogadni. Megköszönjük élmény dús eloadását és Isten áldását kérjük papi szolgálatára!